Порівняльний аналіз основних стандартів відео для передачі по 4G-мережам
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.171-176Ключові слова:
стандарти відео, 4G-мережі, компресія відеоАнотація
У статті виконано огляд та аналіз основних стандартів відео, які можуть бути використані для передачі мультимедійної інформації по 4G-мережам; також наведені порівняння основних параметрів, які впливають на показники ефективності стандартів.Посилання
4G Wireless Video Communications /Haohong Wang, Lisimachos Kondi, Ajay Luthra, Song Ci., - John Wiley & Sons Ltd., 2009, 412 pages
Video Demystified Fourth Edition /Keith Jack., - Newnes , 2005, 953 pages.
Сэломон Д. Сжатие данных, изображений и звука М.: - Техносфера, 2004. - 368с.
Ричардсон Я. Видеокодирование. Н.264 и MPEG-4 — стандарты нового поколе-ния. М.: - Техносфера, 2005. - 368 с.
RAO K.R., YIP P.: 'Discrete cosine transform: algorithms, advantages, applications' (Academic Press, 1990).
ISO/IEC 13818: 'Generic coding of moving pictures and associated audio (MPEG-2)'.
ISO/IEC 11172: 'Coding of moving pictures and associated audio for digital storage media at up to about 1.5 Mbit/s'.
Young Kyun Kim, Ramjee P. 4G Roadmap and Emerging Communication Technolo-gies (Universal Personal Communications) // Academic Press, 2006.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.