Порівняння методів седиментації високодисперсних систем
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2013.53.68-73Ключові слова:
дисперсність, седиментація, колоїди, ультрацентрифуга, фракціяАнотація
У цій роботі виконується порівняльний аналіз процесів седиментації високодисперсних колоїдних розчинів у відцентровому полі ультрацентрифуги і при сумісній дії гравітаційного і вертикального електричного полів на колоїдні частки, а також розглядається ефективність кожного методу.Посилання
Ходаков Г. С. Седиментационный анализ высокодисперсных систем / Г. С. Ходаков, О. П. Юдкин — М. : Химия, 1981. — 192 с.
Воюцкий С. С. Курс коллоидной химии / С. С. Воюцкий — М. :, «Химия», 1975 — с. 512.
Методы седиментационного анализа. — Режим доступу: www.xumuk.ru/colloidchem/82.html. — назва з екрану.
Тертишний В. О. Прискорення седиментації колоїдних частинок електричним полем. Хімія та хімічні технології / В. О. Тертишний // Матеріали І Міжнародної конференції молодих вчених ССТ-2010. Львів. Видавництво Львівської політехніки, 2010 — с. 180—181.
Кофман Е. Б. Конструкции современных ультрацентрифуг / Е. Б. Кофман // Ж. Успехи физических наук. Т. XXV, вып. 3. Москва 1941 г. — С. 340—361.
Reference:
Khodakov G. S., Yudkin O. P. Sedimentation analysis of fine systems. - М.1981.
Voyutskii S. S. The course of colloid chemistry. Moscow, "Chemistry", 1975, page 512.
www.xumuk.ru/colloidchem/82.html. / Methods of sedimentation analysis.
V. A. Tertyshnyi. Acceleration sedimentation of colloidal particles by the electric field. Chemistry and chemical technology. / / Proceedings of the First International conference of young scientists CCT-2010. Lviv. Publishing House of Lviv Polytechnic University, 2010, p. 180-181.
EB Coffman. Design of modern ultracentrifuge. / / J. Advances in physics. T. XXV, no. 3. Moscow 1941 pp. 340-361.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.