Використання невзаємних пасивних пристроїв в КВЧ-терапії
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.42.152-156Ключові слова:
КВЧ-терапія, антена, вентильАнотація
Розглянуті основні схеми побудови апаратури для КВЧ-терапії. Досліджено вплив неузгодженості антени на рівень поглинання потужності пацієнтом. Показано, що застосування невзаємних пасивних пристроїв значно зменшує залежність терапевтичної дози поглинання від неузгодженості антени.
Посилання
Н.Д.Девятков, М.Б.Голант, О.В.Бецкий "Миллиметровые волны и их роль в процессах жизнедеятельности". М., 1991 г.
Исянов М.Р. Микроволновая резонансная терапия. http://medicum.chat.ru/article0094.html.
Н.И.Синицын, В.И.Петросян, В.А.Ёлкин, Н.Д.Девятков, Ю.В.Гуляев, О.В.Бецкий, Особая роль системы "миллиметровые волны - водная среда" в природе, “Биомедицинская радиоэлектроника”, 1998 г., №1, с. 5 – 23.
Вунтесмери В.С., Завражнов Ю.В., Красилич Г.П., Мещеряков Е.Е. Полупроводниковые вентили для радиопередатчиков КВ и УКВ диапазонов. // Теория и техника радиосвязи.-1993.-Вып.1.-С.132-139.
Вунтесмери Ю.В, Синекоп Ю.С. О возможности применения геликоновых резонаторов в аппаратах УВЧ терапии «Электроника и связь» №6 1999г. том 2, стр.272-274
Вунтесмери В.С. Вентиль. Авторское свидетельство N”1626280. /.-БИ N” 5.1991.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.