Удосконалення седиментометра Вігнера
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2013.54.171-176Ключові слова:
седиментація, суспензія, дисперсність, фракція, мікроконтролерАнотація
Розроблений пристрій для удосконалення седиментометра Вігнера, який забезпечує автоматизацію процесу обчислення моментів часу осадження окремих фракцій твердої фази з одночасною фіксацією різниці рівнів рідини в обох колінах седиментометра, що дозволяє визначити за допомогою математичної обробки масові долі кожної фракції в осадку.Посилання
Литература
С. С. Воюцкий. Курс коллоидной химии. Москва,“Химия”, 1975, стр. 512.
В. О. Мосьпан, І. Б. Бєздєнєжних, В. О. Тертишний. Спосіб седиментаційного аналізу суспензій. Патент UA №71112 кл. G01N 15/04.
ГОСТ22662-77. Межгосударственный стандарт. Порошки металлические. Методы седиментационного анализа.
Дитер Кохц. Измерение, управление и регулирование с помощью PIC-контроллеров. – Киев, МК-Пресс, 2006г.
Р. Рид, Дж. Праусниц, Т. Шервуд. Свойства газов и жидкостей. Ленинград, “Химия” Лениградское отделение, 1982, стр. 592.
Reference
S. Voyutskyy. Course kolloydnoy chemistry. Moscow, "Chemistry", 1975, page 512.
V. A. Mospan, I. B. Byezdyenyezhnyh, V. A. Tertyshny. The method of sedimentation analysis suspensions. Patent UA № 71112 cl. G01N 15/04.
GOST22662-77. Interstate standard. Metal powders. Methods of sedimentation analysis.
Dieter Kohts. Measurement, control and regulation by PIC-controllers. - Kiev, MC Press, 2006.
R. Reed, J. Prausnits, T. Sherwood. The properties of gases and liquids. Leningrad, "Chemistry" from the Leningrad branch, 1982, page 592.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.