Перетворення матриць параметрів і аналіз схем після замикання і розмикання довільного числа віток
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2013.55.52-60Ключові слова:
аналіз, електричні схеми, режими замикання і розмикання, матриці параметрівАнотація
Запропоновано метод аналізу електричних схем при замиканні і розмиканні довільного числа віток, користуючись однієї з матриць параметрів вихідної схеми, коли величини окремих параметрів, опорів чи провідностей, зростають до нескінченності.Посилання
Литература
Сигорский В. П. Основы теории электронных схем / В. П. Сигорский, А. И. Петренко. – К. : Вища школа, 1971. – 568 с.
Сигорский В. П. Анализ электронных схем / В. П. Сигорский. – К. : Гос. Изд. Техн. Лит. УССР, 1964. – 199 с.
Атабеков Г. И. Теория линейных электрических цепей / Г. И. Атабеков. – М. : Сов. Радио, 1960. – 718 с.
Нейман Л. Р. Теоретические основы электротехники / Л. Р. Нейман, К. С. Де-мирчян. – Л. : Энергоиздат, 1981. – 536 с.
Сташук В. Д. Радіоелектронні кола і пристрої / В. Д. Сташук. – К. : Університет «Україна», 2007. – 357 с.
Сташук В. Д. Теорія і комп’ютерне моделювання радіоелектронних кіл / В. Д. Сташук. – К. : Університет «Україна», 2011. – 379 с.
Курош А. Г. Курс высшей алгебры / А. Г. Курош. – М. : Наука, 1975. – 432 с.
References
Sigorskij V. P., Petrenko A. I. (1971) Osnovy teorii jelektronnyh shem [Bases of the theory of electronic circuits]. Kiev, Vishha shkola Publ., 568 p.
Sigorskij V. P. (1964) Analiz jelektronnih shem [Analysis of electronic circuits]. Kiev, Gos. Izd. Tehn. Lit. USSR, 199 p.
Atabekov G. I. (1960) Teorija linejnyh jelektricheskih cepej [The theory of linear electrical circuits]. Moskow, Sov. Radio Publ., 718 p.
Nejman L. R., Demirchjan K. S. (1981) Teoreticheskie osnovy jelektrotehniki [Theoretical bases of electrical engineering]. Leningrad, Energoizdat Publ. 536 p.
Stashuk V. D. (2007) Radioelektronni kola i prystroi [Electronic circles and devices]. Kyiv, Universytet «Ukraina» Publ., 357 p.
Stashuk V. D. (2011) Teoriia i kompiuterne modeliuvannia radioelektronnykh kil [Theory and computer simulation of radio-electronic circuits]. Kyiv, Universytet «Ukraina» Publ., 379 p.
Kurosh A. G. (1975) Kurs vysshej algebry [Course of Higher Algebra]. Moskow, Nauka Publ., 432 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.