Оптимізація демодулятора QAM сигналів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2014.57.13-22Ключові слова:
квадратурна амплітудна модуляція, демодуляція, тактова синхронізація, когерентне накопичення данихАнотація
Проведений аналіз і сформульовані основні концепції здійснення ФАПЧ тактового коливання для оптимального декодування фази сигнальних елементів в QAM сигналі. Запропонований підхід до уніфікації ознак надійного визначення символів при відсутності синхронізації опорного квадратурного базису. Зроблено обґрунтування необхідності когерентного накопичення поточних сигнальних елементів для статистичного забезпечення процесу тактової синхронізації. Представлено результати реалізації когерентної тактової синхронізації при демодуляції QAM сигналів на прикладі рекомендації ITU-T V.29.Посилання
Перелік посилань
Data communication over the telephone network [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.itu.int/rec/T-REC-V/en. – Назва з екрану.
Phase-shift keying [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://en.wikipedia.org/wiki/QPSK#Quadrature_phase-shift_keying_.28QPSK.29. – Назва з екрану.
Digital Video Broadcasting [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Video_Broadcasting. – Назва з екрану.
Recommendation V.29: 9600 bits per second modem standardized for use on point-to-point 4-wire leased telephone-type circuits [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.itu.int/rec/T-REC-V.29/. – Назва з екрану.
References
Data communication over the telephone network. Available at: http://www.itu.int/rec/T-REC-V/en
Phase-shift keying. Available at: http://en.wikipedia.org/wiki/QPSK#Quadrature_phase-shift_keying_.28QPSK.29.
Digital Video Broadcasting. Available at: http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Video_Broadcasting.
Recommendation V.29: 9600 bits per second modem standardized for use on point-to-point 4-wire leased telephone-type circuits. Available at : http://www.itu.int/rec/T-REC-V.29/
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.