Дослідження опору біологічно активної точки на постійному тa змінному струмі
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.113-119Ключові слова:
біологічно активна точка, діагностика, рефлексотерапіяАнотація
Проведено дослідження опору біологічно активної точки (БАТ) на постійному і змінному струмі. Зроблено оцінку взаемозв ’язку між опором шкіри і електромагнітним випроміненням в БАТ. Показана можливість використання експериментальної інформації для діагностики стану людського організму.Посилання
Гава Хувсан. Традиционные и современные аспекты восточной рефлексотерапии. – М. : Наука, 1986. – 576 с.
Самосюк И.З., Лысенюк В.П., Лнманский Ю.П. и др. Нетрадиционные методы диагностики и терапии. – К. : «Здоровье», 1994. – 240 с.
Качан А.Т., Богданов Н.Н. Оптимизация воздействия в физиотерапии. – Минск : «Беларусь», 1980.
Пустовая С.В. Исследование электрофизических и электромагнитных параметров биологически активных зон и точек человеческого организма // Современные проблемы радиотехники и телекоммуникаций ; мат. 3-ей междунар. молодежной научно-техн. конф. – Севастополь : Изд-во СевНТУ, 2007. – С. 268.
Пустова С.В., Яненко О.П. Дослідження електрофізичних і електромагнітних параметрів біологічно активних точок людського організму // Вісник НТУУ «КПІ». Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування. – 2007. – №. 34. – с. 142-149.
Скрипник Ю.А., Яненко А.Ф., Манойлов В.Ф. и др. Микроволновая радиометрия физических и биологических объектов. – Житомир : Волынь, 2003. – 408 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.