Експериментальне дослідження характеристик цифрового фотоплетизмографічного сенсора
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.119-122Ключові слова:
фотоплетизмографічний сенсор, вимірювання коефіцієнта відбиття, використання світлодіоду в якості світлоприймачаАнотація
Описано новий, високочутливий оптичний сенсор, на основі світлодїодів, з яких один виконує функцію джерела світла, а другий зворотно-зміщений функціонує як світло- приймач. Показана можливість використання даного принципу вимірювання для задач отримання пульсової хвиліПосилання
Барауля В.И., Кобцев CM., Кораблев А.В. Использование светоизлучающих диодов АЛ307 в качестве фотоприемников для диагностики фемтосекундных световых импульсов // Письма в ЖТФ. – 1998. – Т. 24, №1. – с. 62-65.
Miyazaki E., Itami S., Araki Т. Using a light-emitting diode as a high-speed, wavelength selective photodetector// Rev. Sci. Instrum. – 1998. – Vol. 69. – pp. 3751-3754.
Stojanovic R., Karadaglic D. A LED-LED-based photoplethysmography sensor // Physiol. Meas. – 2007. – Vol. 28, № 6. – pp. 19-27.
Lau K. T,, and al. Novel fused-LEDs devices as optical sensors for colorimetric analysis // Talanta. – 2004. – Vol. 63, no 6. – pp. 167-173.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.