MHED – високоефективний метод захисту даних на основі багатошарового гібридного шифрування
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2014.56.144-151Ключові слова:
криптографія, симетричний алгоритм, гібридне шифрування, AES, RSAАнотація
У роботі розглянуті сучасні алгоритми шифрування та проблеми, які виникають при їх використанні; описано метод гібридного шифрування. Запропоновано метод багатошарового гібридного шифрування, який розроблено для безпечного обміну інформацією у мережі Інтернет, з використанням аси-метричного та n–кількості симетричних алгоритмів.Посилання
Перелік посилань
Мао В. Современная криптография: теория и практика / В. Мао. – М. : Видавни-чий дім «Вільямс». – 2005. – 763 c.
Фергюсон Н. Практическая криптография / Н. Фергюсон, Б. Шнайєр. – М. : Из-дательский дом "Вильямс", 2005. – 424 с.
Ростовцев А.Г. Теоретическая криптография / А.Г. Ростовцев, Е.Б. Маховенко. – М. : НПО «Профессионал». – 2004. – 490 с.
Лєвін М. PGP: Кодирование и шифрование информации с открытым ключом / М. Лєвін. – М. : Бук–пресс. – 2006. – 166 с.
Використання криптографічних алгоритмів у системі «Truecrypt» [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://www.truecrypt.org/docs/cascades#aes–serpent–twofish.
References
Wenbo Mao (2003) Modern Cryptography: Theory and Practice. Prentice Hall Pro-fessional Technical Reference.
Ferguson N. and Schneier B. (2005) Practical Cryptography: Designing and Imple-menting Secure Cryptographic Systems
Rostovcev A.G. and Mahovenko E.B. (2004) Teoreticheskaja kriptografija [Theoretical cryptography]. Moskow, NPO «Professional» Publ., 490 p.
Levіn M. (2006) PGP: Kodirovanie i shifrovanie informacii s otkrytym kljuchom [The encoding and encryption of information with a public key]. Moskow, Buk–press Publ., 166 p.
Vykorystannia kryptohrafichnykh alhorytmiv u systemi «Truecrypt» [The use of cryptographic algorithms in the system «Truecrypt»]. Available at: http://www.truecrypt.org/docs/cascades#aes–serpent–tshhofish.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.