Мікродвигун для електромеханічного відбивного поляризаційного фазообертача
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.49.157-165Ключові слова:
фазовані антенні решітки, електромеханічний фазообертач, мікродвигун, експериментальні дослідження, час зміни фазиАнотація
Запропонована конструкція мікродвигуна для електромеханічного дискретного відбивного поляризаційного фазообертача для фазованих антенних решіток сантиметрового і міліметрового діапазонів довжин хвиль. Статор мікродвигуна має дві секції електромагнітів, між якими розташований ротор з постійними магнітами. Ротор двигуна за один крок може повертатися на кут ±45°або ±90°, що відповідає фазовому зсуву 90°, 180° і 270°. Час повороту ротора на один з заданих кутів (5/6) мс при мінімально можливих затратах енергії. Проведено детальне експериментальне дослідження двох зразків мікродвигуна. Експериментально вивірені і виміряні основні параметри мікродвигуна: час зміни та енергетичні затрати на зміну фазового зсуву, встановлені залежності часу повороту ротора на заданий кут та енергетичні витрати на один дискрет зміни фазового зсуву від параметрів імпульсу напруги, що подається на обмотки статора мікродвигуна.
Посилання
Воскресенский Д.И., Степаненко В.И., Филиппов В.С. и др. Устройства СВЧ и Антенны. Проектирование фазированных антенных решеток: Учеб. пособие для вузов / Под ред. Д.И. Воскресенского. 3-е изд. - М.: Радиотехника, 2003. – 632 с.
Вендик О.Г., Парнес М.Д.. Антенны с электрическим сканированием. Введение в теорию / Под. ред. Л. Бахраха. – М.: Science Press, 2002. – 232 с. ISBN 5-94818-002-6.
Бахрах Л. Д., Бей Н. А., Братчиков А. Н. и др. Проблемы антенной техники / Под ред. Л. Д. Бахраха, Д. И. Воскресенского. - М.: Радио и связь, 1989. - 368 с.: ил.; 23 см.
Семенов Н.А. Техническая электродинамика: учеб. пособ. для электротех. ин-тов связи / Н.А. Семенов. - М: Связь, 1973. - 480 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.