Кореляційні властивості послідовностей Голда
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.47.50-57Ключові слова:
послідовність Голда, АКФ, ВКФ, функція невизначеностіАнотація
В статті докладно розглянені АКФ та ВКФ послідовностей Голда, в порівнянні з М-послідовністю. Також наведена функція невизначеності та її перерізи на різних рівнях.
Посилання
Чеботарев Н.Г., Основы теории Галуа. Ч. I Изд. 2., 2004. с.224
Питерсон У., Уэлдон Э., Коды, исправляющие ошибки, пер. с англ., 2 изд., под ред. Р.Л. Добрушина, С.И. Самойленко. –.М: Мир, 1976. –594 с
Gold R. Maximal Recursive Sequences with 3-valued Recursive Cross-correlation Functions/–IEEE Trans. Inf. Th., 1968, v. IT-14, N 1, р. 154-156.
Gold R. Optimal Binary Sequences for Spread Spectrum Multiplexing.–IEEE Trans., Inf. Th., 1967, v. IT-13, N 4, p. 619-621.
Peter H. Dana. Global positioning system overview. http://www.colorado.edu/geography/gcraft/notes/gps/gps.html, 1999
F. Jessie MacWilliams and Neil A. Sloane. Psuedo-random sequences and arrays. Proceedings of the IEEE, 1976.
Варакин Л.Е. Теория сложных сигналов. – М.: Сов. радио, 1978 – 304 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.