Метод обробки сигналу на основі нерозширювальних рівномірно безперервних відображень
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.49.42-51Ключові слова:
обробка сигналів, модель класифікації, нерозширювальні рівномірно безперервні відображення, компактні метричні простори, дискретні множині, ідентифікація об'єктів, контроль стану об'єктівАнотація
У статті розробляється метод обробки сигналу на основі нерозширювальних рівномірно безперервних відображень, що діють у компактних метричних просторах, що забезпечує побудову ефективної моделі класифікації зразків сигналів. Пропонований метод призначений для ідентифікації технічних і біологічних об'єктів і контролю їхнього стану.Посилання
Осовский С. Нейронные сети для обработки информации / С. Осовский. – М.: Финансы и статистика, 2002. – 344 с.
Хайкин С. Нейронные сети: полный курс / С. Хайкин. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2006. – 1104 с.
Комарцова Л.Г. Нейрокомпьютеры / Л.Г. Комарцова, А.В. Максимов. – М. : Изд-во МГТУ им. Н.Э. Батмана, 2002. – 320 с.
Каллан Р. Основные концепции нейронных сетей / Р. Каллан. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2001. – 288 с.
Малла С. Вэйвлеты в обработке сигналов / С. Малла. – М.: Мир, 2005. – 671 с.
Федоров Е.Е. Методы интеллектуальной диагностики / Е.Е. Федоров. – Донецк, изд-во «Ноулидж», 2010. – 303 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.