Особливості тa використання терагерцових хвиль в біології тa медицині
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.108-113Ключові слова:
біофізика, вплив випромінювання на організм, випромінювання в біомедициніАнотація
Розглянуті біологічні ефекти терагерцоеих хвиль та способи їх використання в біології та практичній медицині.Посилання
Бецкий О.В., Лебедева Н.Н. Применение низкоинтенсивных миллиметровых волн в медидине // Миллиметровые волны в биологии и медицине. – 2007. – № 1. – с. 32-59.
Кислов В.В. Терагердовые волны и их применение / В.В. Кислов, О.В. Бецкий // СВЧ-техннка и телекоммуникационные технологии: материалы 17-ой Междунар. Крым. конф., Севастополь, 10-14 сентября 2007. – Т.2, – С. 771-773.
Ситько С.П., Скрипник ЮА, Яненко А.Ф. Аппаратное обеспечение современных технологий квантовой медицины. – К. : ФАДА ЛТД, 1999. – 200 с.
Горбань Е.Н. Клеточные и гуморальные механизмы воздействия низкоинтенсивного электромагнитного излучения ММ-диапазона на организм // Современные технологии ресурсоэнергосбережения ; тр. 1 междунар. конф. – Киев, 1997.
Бецкий О.В. и др. Биофизические эффекты волн терагерцового диапазона и перспективы развития новых направлении в биомедицинской технологии: «Терагерцовая терапия» и «Терагерцовая диагностика» // Биомедицинские технологии и радиоэлектроника. – 2003. – № 12. – с. 3-6.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.