Логічний аналіз процесу телекерування
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.47.71-76Ключові слова:
логічний аналіз, метод аналогій, телекеруванняАнотація
В статті проведено аналіз роботи систем телекерування та встановлено залежності між відносними помилками в їх каналах. Для з’ясування основних закономірностей зміни відносних помилок запропоновано використання процедури логічного аналізу методом аналогій. Визначено залежності між інформаційними спроможностями каналів систем телекерування. Розглянуто рад моделей процесів телекерування, які складено на підставі аналогій з топохімічними реакціями. Процедуру аналізу процесу телекерування виконано на макроскопічному рівні. Проаналізовано ситуації, коли відомими є значення кількості інформації в каналі передачі даних та каналі керування на початку спостереження. Розглянуто випадок, коли доступними є дані про максимальну кількість інформації в каналі передачі даних та каналі керування в кінці спостереження. Встановлено залежності між відносними помилками в різні моменти спостереження.Посилання
Бычковский В. А. Авиационные системы радиоуправления. – К.: КВВАИУ. –1985. – 100с.
Прохоренко В. А., Смирнов А. Н. Прогнозирование качества систем. – Минск: Наука и техника. 1976. – 200с.
Чуев Ю. В., Михайлов Ю. Б., Кузьмин В. И. Прогнозирование количественных характеристик процессов. – М.: Сов. Радио. – 1975. – 400с.
Новицкий П. В. Основы информационной теории измерительных устройств. –М.: Энергия. – 1968. – 248с.
Стромберг А. Г., Семченко Д. П. Физическая химия. – М.: Высшая школа. –1988. 496с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.