Оптимізація критеріальної моделі радіоелектронного пристрою
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.47.118-128Ключові слова:
крітеріальна модель пристрою, одиничні, частинні, комплексні критерії, оптимізація моделіАнотація
Розглянуті особливості проектування радіоелектронних пристроїв структурно-оптимізаційним методам. Основні функціонально-конструктивні характеристики пристрою подаються як система критеріальних рівнянь, у яку входять безрозмірні одиничні, частинні, та комплексний критерії, сформовані методами теорії подібності. До складу критеріїв входять фізичні величини основних процесів перетворення енергії, а також конструктивні параметри пристрою. У процесі проектування оптимізація моделі забезпечить найвищі функціональні та конструктивні показники радіоелектронного пристрою.Посилання
Уваров Б.М., Зіньковський Ю.Ф. Проектування та оптимізація механостійких конструкцій радіоелектронних засобів з імовірнісними характеристиками – К.: Корнійчук, 2011. – 248 с.
Вейник А. И. Термодинамика реальных процессов. – Мн.: Навука і тэхніка, 1991. – 576 с.
Кофанов Ю.Н. Теоретические основы конструирования, технологии и надежности радиоэлектронных средств: Учебник для вузов. – М.: Радио и связь, 1991. – 360 с.
Хоменюк В.В. Элементы теории многоцелевой оптимизации. М.: Наука, 1983. –124 с.
Соболь И.М., Статников Р.Б. Выбор оптимальных параметров в задачах со многими критериями. М.: Наука, 1981. – 107 с.
Уваров Б.М., Зіньковський Ю.Ф. Оптимізація теплових режимів та надійності конструкцій радіоелектронних засобів з імовірнісними характеристиками – К.: ”Корнійчук”, 2011. – 204 с.
Методика отработки конструкций на технологичность и оценки уровня технологичности изделий машиностроения и приборостроения. – М.: Изд. стандартов, 1975. –56 с.
Токарев М.Ф., Талицкий Е.Н., Фролов В.А. Механические воздействия и защита радиоэлектронной аппаратуры: Учеб. пособие для вузов / Под ред. В.А. Фролова. – М.: Радио и связь, 1984. – 224 с.
Болотин В.В. Ресурс машин и конструкций. – М.: Машиностроение, 1990. – 448 с.
Оптимальное схемотехническое проектирование в машиностроении: Учебное пособие / А.И. Петренко, В.В. Ладогубец, В.В. Чкалов. – К., УМК ВО, 1989. – 164 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.