Аналіз спектральних та кореляційних характеристик зондуючого сигналу із трикутною внутрішньоімпульсною частотною модуляцією
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.48.56-60Ключові слова:
частотна модуляція, функція невизначеності, кореляціяАнотація
Розглянуто сигнал із симетричною лінійною частотною модуляцією і його особливості, приведені аналітичний запис сигналу та його спектру, графіки амплітудного та фазового спектрів сигналів із різною базою, діаграма функції невизначеності, графіки взаємнокореляційної функції на різних рівнях від максимуму та ізокореляти функції невизначеності в області сильної та слабкої кореляції. Розглянуто особливості розщеплення взаємнокореляційної функції на два піки та наслідки цього ефекту. Зроблені висновки щодо переваг та недоліків сигналу, зроблені висновки щодо доцільності та області використання сигналу.
Посилання
Бичков В.Є., Мрачковський О.Д., Ольшевський І.В., Дослідження потенційних характеристик псевдошумового радіолокаційного сигналу в області сильної і слабкої кореляції // Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування. - 2007. - №34. - с. 37-42.
Рихачек А.В., Митчелл Р.Л., Радиолокационные сигналы с зигзагообразной частотной модуляцией // Зарубежная радиоэлектроника. - 1969. - №9. - с. 30-45.
Мрачковський О.Д., Бичков В.Є., Василенко М.А., Дослідження потенційних характеристик сигналу з симетричною внутрішньоімпульсною модуляцією в області сильної та слабкої кореляції // Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування. - 2007. - №35. - с. 38-41.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.