Фізико-математична модель для визначення радіометричного розділення космічних оптико-електронних систем дистанційного зондування Землі при довільних кутах візування
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2017.69.30-34Ключові слова:
дистанційне зондування, радіометричне розділення, космічний оптико-електронний сканерАнотація
У статті досліджується радіометричне (енергетичне) розділення космічної оптико-електронної зображуючої системи видимого діапазону спектра. Енергетичне розділення представлено як пороговий контраст коефіцієнта відбиття земної поверхні при заданій величині порогової експозиції. Розглянуто зміну енергетичного розділення при нахилі візирної осі від надира. Показано, що зі збільшенням кута візування енергетичне розділення залишається незмінним.Посилання
Jensen J. R. (2000) Remote Sensing of the Environment: An Earth Resource Perspective, Prentice-Hall, 592 p.
Kolobrodov V.H. and Lykholit M.I. (2007) Proektuvannia teploviziinykh i televiziinykh system sposterezhennia [Design of Thermal Imaging and Television Observation Systems], Kyiv, NTUU KPI, 364 p.
Gerald C. Holst. (2008) Electro-Optical Imaging System Performance, Fifth Edition, JCD Publishing, 538 p.
Vollmerhausen R. H., Reago D. and Driggers R. G. (2010) Analysis and evaluation of sampled imaging systems, SPIE Press, 304 p. DOI: 10.1117/3.853462
Kolobrodov V.G. (2000) Vplyv aberatsiy ob’yektyva na prostorove rozdilennya kosmichnoho skanera [Effect of lens aberrations at spaceborne scanner spatial resolution], Naukovi visti NTUU "KPI", Vol. 19, No 5, pp. 110 – 112..
Schuster N. and Kolobrodov V. G. (2004) Infrarotthermographie (Zweite, uberarbeitete und erweiterte Ausgabe), John Wiley & Sons, 354 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.