Критерії якості маршрутів для алгоритму маршрутизації в mesh мережі з зменшенням інтерференції
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.48.61-65Ключові слова:
mesh мережі, інтерференція, енергозбереженняАнотація
У роботі представлено розробку системи оцінок маршрутів передачі інформації в mesh мережі, а також алгоритм маршрутизації що використовує данні оцінки. Використання даного алгоритму дозволяє знизити інтерференцію в мережі і споживану потужність. Забезпечує стійкість до змін в мережі.
Посилання
Anelise Munaretto A Link-state QoS Routing Protocol for Ad Hoc Networks / Anelise Munaretto Hakim Badis Khaldoun A Agha Guy Pujolle// IEEE Network, Vol 13, No. 2, March/April 2002.
Li Xiao Minimum User-perceived Interference Routing in Service Composition /Li Xiao, Klara Nahrstedt //Proceedings of the International Conf. on World Wide Web, 2004.
Alain Abinakhoul. Least Interference Routing for Wireless Ad-hoc Networks /Alain Abinakhoul Loutfi Nuaymi.
Vikas Kawadia Power control and clustering in ad hoc networks /Vikas Kawadia, Kumar P.R// INFOCOM 2003, 30 March-3 April 2003.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.