Результати оцінки стійкості лінійних параметричних систем трьома методами
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.49.52-57Ключові слова:
частотний символьний метод, асимптотична стійкість, зона нестійкостіАнотація
У роботі наведені порівняння результатів оцінки стійкості лінійних параметричних систем трьома методами: частотним символьним методом, методом повільних амплітуд та методом, основаним на другому методі Ляпунова. Оцінка стійкості проведена для систем другого порядку з періодично змінними параметрами.Посилання
Шаповалов Ю. И. Об оценке устойчивости линейных параметрических цепей при частотном символьном анализе / Ю. И. Шаповалов, Б. А. Мандзий, С. В. Маньковский // Изв. Вузов: Радиоэлектроника. – 2010. – № 9. – С 11-17.
Анісімов І.О. Коливання та хвилі/Анісімов І.О.; Київський національ-ний університет імені Тараса Шевченка.- К. :, 2001 – 218 с.
Белоглазов В.В. Анализ устойчивости параметрического контура вторым методом Ляпунова/ Н.Д. Бирюк, В.В. Белоглазов //Вестник ВГУ,№1,2003.-30-35 с.
Шаповалов Ю. І. Результати тестування програми символьного аналізу лінійних параметричних кіл / Ю.І. Шаповалов, С. В. Маньковський // Зб. наук. пр. ІПМЕ НАН України : Моделювання та інформаційні технології. – К. : 2008. – Вип. 49. – С.257-265.
Солодов А.В. Линейные автоматические системы с переменными параметрами / А.В. Солодов,Ф.С Петров / М.:Наука, 1971.-620 с.
Нечаев Ю.Б. Функции Ляпунова в задаче об устойчивости параметрического контура / Ю.Б. Нечаев, Н.Д. Бирюк, Е.В. Латышева // Вестник ВГУ, №11, 2007.- C,152-157.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.