Оцінка ефективності логістичних комунікаційних систем
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.45.66-70Ключові слова:
логістична система, інформація, макроаналіз.Анотація
Для проведення оцінки ефективності логістичних комунікаційних систем (ЛКС) запропоновано методику, яка базується на макроскопічному підході, враховує вплив багатьох випадкових факторів та описує перетворення їх в деякий регулярний процес. Встановлено закономірності впливу основних параметрів ЛКС на їх ефективність. Визначено константи швидкостей зростання та втрат інформації. Розглянуто методику оцінки ефективності ЛКС із врахуванням стану рівноваги. Отримані результати дають можливість прогнозувати ефективність як в процесі розробки, так і при експлуатації ІКС.Посилання
Амітан В.Н.. Ларіна Р.Р., Пілюшенко В.Л. Логістизація процесів в організаційноекономічних системах. - Донецьк: ТОВ «Юго-Восток, Лтд». - 2003. - 73с.
Прохоренко В.А., Смирнов А.Н. Прогнозирование качества систем. - Минск: Наука и техника. - 1976. - 200с.
Кузнєцов Ю.М., Скляров Р.А. Прогнозування розвитку технічних систем. - К. : ТОВ «ЗМОК»-ПП «Гнозис». - 2004. - 323с.
Стромберг А.Г., Семченко Д.П. Физическая химия. - М. : Высшая школа. - 1988. - 496с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.