Радіоголографічний детектор руху
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.39.36-39Ключові слова:
детектор руху, радіоголографіяАнотація
Розглянуто новий принцип побудови детектора, що фіксує зміну положення об’єктів в зоні опромінення. Пропонується відслідковувати зміну положення об’єктів за зміною фази відбитого від них сигналу.Посилання
http://www.center-s.ru/brands/brandmap.htm
http://description.sec.ru/index.cfm?pid=17095
http://secuteck.ru/articles2/OPS/tend_improv_perim_syst_ops_2004
Физическая энциклопедия. Под. ред. Прохорова А.М. – М.: Большая Российская энциклопедия. Т. 4 - 1994. – С . 214-215.
Кудінов, Є.В., Дашивець В.А. Формувач сигналів із частотно-часовим кодуванням на основі генератора на комбінаційних частотах// Вісник Національного технічного ун-ту України "КПІ". Сер. – Радіотехніка. Радіоапаратобудування – 2008, №36, с. 37-40.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.