Класифікатор електрокардіограм на основі модифікованого методу Карунена-Лоева для P інтервалу
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.41.33-38Ключові слова:
електрокардіограма, перетворення Карунена-Лоева, діагностикаАнотація
Розглянуто розв’язання задачі ефективного пошуку зубця P електрокардіограм та діагностики цього інтервалу за допомогою створення та навчання модифікованого класифікатора Карунена–Лоева.
Посилання
Электрокардиография: Учебн. пособие / Мурашко В. В., Струтынский А. В. – 8-е изд. – М.: МЕДпрес –информ, 2007. – 320с.
Рибін О. І., Шарпан О. Б., Данилевська В. Г. Діагностичні можливості ортогональних перетворень кореляційних матриць пульсових хвиль // Наукові вісті НТУУ «КПІ». – 2006. – №2. – С. 12 – 17.
Рибін О. І., Мельник А. Д. Алгоритм класифікації звукових сигналів // Вісник НТУУ «КПІ». Сер. Радіотехніка. Радіоапаратуробудування. – 2008. – №37. – С. 8 – 15.
Ніжебецька Ю.Х., Рибін О.І., Шарпан О.Б. Класифікація сигналів в базисі ортогональних перетворень кореляційної матриці//Вісник ЖДТУ. – 2008. – №2. – С. 85 – 89.
Рибін О. І., Мельник А. Д. Розпізнавання голосних звуків «а», «о», «е», «у» української мови // Наукові вісті НТУУ «КПІ». – 2009. – №1. – С. 20 – 25.
Абакумов В. Г., Рибін О. І., Сватош Й. Біомедичні сигнали. Генезис, обробка, моніторинг. – К.: Нора – прінт, 2001. – 516с.
Экспертные системы. Принципы работы и примеры. Под ред. Р. Форсайта. – М.: Радио и связь, 1987. – 224с.
Ахмед Н., Рао К. Р. Ортогональные преобразования при обработке цифровых сигналов: Пер. с англ./ Под ред. И. Б.Фоменко. – М.:Связь, 1980. – 248с.
Продеус А.Н., Захрабова Е.Н. Экспертные системы в медицине. К.: ВЕК+, 1998, 320с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.