Дослідження потенційних характеристик радіолокаційного сигналу з симетричною трикутною лінійною частотною внутрішньоімпульсною модуляцією в області сильної та слабкої кореляції
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.35.38-41Анотація
Розглянуто складний радіолокаційний сигнал з симетричною трикутною частотною внутрішньоімпульсною модуляцією. Показано, що при допустимих втратах завадостійкості, можливе отримання незалежної оцінки швидкості та дальності до цілі в одноканальному тракті обробки радіолокаційного сигналу.
Посилання
Кук Ч., Бернфельд М. Радиолокационные сигналы. Пер. с английского под ред. В.С. Кельзона. М.: «Сов.радио, 1971, 568 с.
Варакин Л.Е.. Теория сложных сигналов. – М.: Сов. радио, 1970, 376 с.
Справочник по радиолокации. Пер. с англ. Т.1. М.: «Сов.радио», 1976, 456 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.