Діплексери сантиметрового та міліметрового діапазонів довжин хвиль на основі поздовжніх індуктивних діафрагм
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.35.66-71Анотація
Представлено нову конструкцію хвилеводного діплексера з плечима, розташованими в Н-площині, та Е-площинними фільтрами. Розроблено програму електродинамічного аналізу, синтезу та оптимізації розмірів діплексера.Посилання
Yu Rong, Hui-wen Yao, K.A. Zaki and T. Dolan. Millimeter wave H-plane diplexers // 1999 Vol. III [MWSYM] – PP. 1347-1350.
Dittloff J., Arndt F. Rigorous Field Theory Design of Millimeter-Wave E-Plane Integrated Circuit Multiplexers // IEEE Trans.: V. MTT-37.– 1989.– No. 2.– PP. 340-350.
Dittloff J., Arndt F. Computer-Aided Design of Slit-Coupled H-Plane T-Junction Diplexers with E-Plane Insert Filters//IEEE Trans. MTT-36. 1988. No.12. PP.1833-1840.
Маттей Д.Л, Янг Л., Джонс Е.М.Т. Фильтры СВЧ, согласующие цепи и цепи связи – М: Связь, 1972
Омеляненко М.Ю., Цымбал В.И. Синтез интегральных фильтров на основе частично заполненных волноводов // Радиоэлектроника. – 1984. – № 5. – С.65-67.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.