Сучасні пристрої оптимальної фільтрації для активної радіолокаційної системи
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2006.33.39-46Ключові слова:
фільтр, корелятор, ПАХ, ПЛІС, РЛС, обробка сигналівАнотація
У статті розглядається принцип побудови узгодженого фільтру та корелятора, для активної радіолокаційної системи, що використовує широкосмуговий псевдошумовий сигнал. Представлено приклад побудови тракту обробки на базі мікросхем логіки, що програмуються (ПЛІС)Посилання
Холланд, Клейнборн. Устройства на поверхностных акустических волнах. // ТИИЭР, 1974, т. 62, №5.
Караваев Ю.А., Смирнов Н.И., Судовцев В.А. Программируемые трансверсальные фильтры на ПАВ и ПЗС для со гласованной фильтрации. // Зарубежная радиоэлектроника, 1980, №11.
Сверхскоростные интегральные схемы на GaAs/Лонг С.И., Уэлч Б.М., Цука Р. и др. // ТИИЭР, 1982, т. 70, №1.
Мрачковский О.Д. Бычков В.Е. «Микросхемы программируемой логики». Киев. Радиокомпоненты № 4, 2003.
Бычков В.Е. Мрачковский О.Д. «Новые семейства микросхем программируемой логики компании Altera». // Киев. Радиокомпоненты № 1, 2005. С. 37 - 48.
Кузьмин С.З. Основы проектирования систем цифровой обработки радиолокационной информации. Москва. Радио и Связь, 1986. С. 325.
Стручев В.Ф. Методы цифровой обработки РЛС сигналов. Москва. Радио и связь, 1984. С. 288.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.