Використання пасивних радіоподовжувачів для забезпечення зв`язку в місцях з важкодоступним проходженням радіохвиль
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2006.33.46-49Ключові слова:
приймач, пасивні радіоподовжувачі, антена, стільниковий зв’язокАнотація
Розглянуто питання побудови пасивних радіоподовжувачів стільникових систем зв’язку. Описані конструкції антенно-фідерних пристроїв, приведені їх основні характеристикиПосилання
Корсак В.Ф., Максименко Ю.Л., Микрюков А.С., Олейник В.Ф. О использовании пассивных радиоудлинителей в сотовых системах связи.// Материалы 10 Международной Крымской конференции «СВЧ-техника и телекоммуникационные технологии».– Севастополь, 2001. – 253 - 254 с.
Радіотехніка. Енциклопедичний навчальний довідник. За ред. Ю.Л. Мазора, Є.А. Мачуського, В.І. Правди. - К.: Вища шк., 1999. - 838 с.
Ротхаммель К. Антенны.// Минск: Изд-во «Наш город», 2001.- 414 с.
Дубровка Ф.Ф., Глушенко В.М., Купрій О.М. Вібраторна антена. Патент України № 1 від 30.06.95. Бюл. № 2.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.