Сучасні твердотільні НВЧ підсилювачі потужності
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.34.63-67Ключові слова:
твердотільні НВЧ пристрої, НВЧ підсилювачі потужностіАнотація
Показана можливість створення твердотільних підсилювачів із використанням сучасної технології просторового складання потужності. Наведені характеристики підсилювача, побудованого за даною технологією.
Посилання
Вамберский М.В., Казанцев В.И., Шелухин С.А. Передающие устройства СВЧ, М.; Высшая школа, 1984.
Трошанов Н.А., Радиоаппаратура на лампах бегущей волны. Л.; Судпромгиз, 1961.
Крыжановский В.Г. Транзисторные усилители с высоким КПД. Донецк, 2004г.
Vicki Chen, PengCheng Jia, Robert A. York “K-band Spatial Power Combiner Using Active Array Modules” PA Workshop, San Diego 2002.
Pengcheng J., Jane J., Robert A. Coaxial Waveguide Power Combiner UCSB 2006.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.