Особливості застосування Е-кодів Велті в радіолокації
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.41.54-59Ключові слова:
функція невизначеності, кодові послідовності, фазова маніпуляція, кореляційні функції, Е-коди ВелтіАнотація
Розглянута функція невизначеності сигналів, що формуються шляхом фазової маніпуляції по закону Е-кодів Велті. Показані особливості застосування сигналів даного типу в радіолокації. Представлена структурна схема кореляційного тракта виявлення сигнала даного типу.Посилання
Welti G. R. Quaternary Codes for Pulsed Radar. IRE Transaction, Information Theory, vol IT-6, 1960 № 3, p. 400-408
Варакин Л.Е. Теория сложных сигналов. - М. «Советское радио», 1970.
Варакин Л.Е. Системы связи с шумоподобными сигналами. М. Радио и связь, 1985.
Мрачковський О.Д., Бичков В.Є., Турко С.І. Кореляційні властивості D-кодів Велті. Вісник НТУУ “КПІ” Серія – Радіотехніка. Радіо апаратобудування 2010, № 40.
Мрачковський О.Д., Бичков В.Є., Турко С.І. Дослідження функції невизначеності D- кодів Велті, Вісник НТУУ “КПІ” Серія – Радіотехніка. Радіоапаратобудування 2010, № 40.
Бычков В. Е., Мрачковский О. Д., Правда В. И. Особенности применения кодов Голея в радиолокации. // Радиоэлектроника, 2008, № 4.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.