Модуль частотної селекції у складі центральної станції прийому та передачі мультимедійної інформації.
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.46.154-158Ключові слова:
частотна селекція, фільтр, діелектричний резонатор, мікросмужковий дільник потужності.Анотація
В статтірозглянуто вузол, що є складовою частиною центральної станції прийому та передачісигналів ефірного телебачення, радіосигналів та іншої мультимедійної інформації.Модуль частотної селекції призначений для фільтрації та поділу потужності сигналуміж вісьмома споживачами. В центральній станції використовується комплект ізшістнадцяти модулів частотної селекції. Наведені основні частотні параметри фільтрів проміжної частоти та розглянуто топологію мікросмужково-копланарногоподільника потужності на основі подвійних кільцевих відгалужувачів.
Посилання
Безбородов Ю. М., Нарытник Т. Н., Фёдоров В. Б. Фильтры СВЧ на диэлектрических резонаторах. К.: Техника – 1983.
Тремаскин Е. В. Проектирование микрополосковых делителей мощности. К.:Техника - 1986.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.