Зменшення взаємного впливу генераторів в перетворювачах механічних величин на поверхневих акустичних хвилях
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.40.73-76Ключові слова:
диференційний підсилювач, ПАХ генератор, лінія затримки на ПАХАнотація
Розглянуто питання використання диференційного підсилювача як активної частини перетворювача механічних величин на поверхневих акустичних хвилях в електричний сигнал. Приведено опис та результати дослідженняПосилання
Речицкий В.И. Акустоэлектронные радиокомпоненты / В.И.Речицкий. - М.: Радио и связь,1987. - 192 с.
Ван Цзячжен. Функціональний перетворювач на ПАХ / Ван Цзячжен, В.В.Піддубний // Мат. 3-ей Междунар. Молодежной научнотехнической конф. "Современные проблемы радиотехники и телекоммуникаций" (РТ-2007).- Севастополь: Изд-во СевНТУ, 2007. – С.142.
Піддубний В.В. Перетворювач механічних величин в частотний вихідний сигнал / В.В.Піддубний, В.О.Піддубний // Мат. 4-ей Междунар. Молодежной научно-технической конф. "Современные проблемы радиотехники и телекоммуникаций" (РТ-2008).- Севастополь: Изд-во СевНТУ, 2008. – С.186.
Піддубний В.В. Вторинний перетворювач механічних величин на поверхневих акустиних хвилях /В.В.Піддубний, В.О.Піддубний // Мат. 5-ой Междунар. Молодежной научно-технической конф. „Современные проблемы радиотехники и телекоммуникаций” (РТ-2009). -Севастополь: Изд-во СевНТУ, 2009. – С.180.
Технічні характеристики мікросхеми ADL5561. Ресурс доступу http://www.analog.com/en/amplifiers-and-comparators/differential-amplifiers/adl5561/
Піддубний В.О. Вимірювальні перетворювачі тиску рідині та газу / В.О. Піддубний // Інформатизація та нові технології. – 1995.- №2. – С.14-16.
Піддубний В.О. Лінія затримки на поверхневих акустичних хвилях для перетворювачів механічних величин / В.О. Піддубний, В.К. Лопушенко, В.В. Піддубний // Вісник НТУУ "КПІ", Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування. - 2009. - №38. - С.56-60
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.