Визначення похибки вимірювання побічних сигналів в мережі електроживлення
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2010.42.131-135Ключові слова:
мережі електроживлення, еквівалент мережі, наведення, завадиАнотація
Розглядається яку додаткову похибку до похибки вимірювального приладу вносить еквівалент мережі або адаптер (фільтр), що використовується для вимірювання протифазних і синфазних побічних високочастотних сигналів в проводах електроживлення.Посилання
Хорошко В.А., Чекатков А.А. Методы и средства защиты информации. К.: Издательство Юниор, 2003, с. 504.
Кудінов Є.В., Кухоль Є.М. Вимірювання побічних сигналів в мережі електроживлення // Вісник Національного технічного університету України "КПІ". Серія – Радіо-техніка. Радіоапаратобудування – 2009, №40.
Стеченко В.М., Прокофьєв М.І., Кухоль Є.М. Присторої для вимірювання завад в мережі електроживлення // Правове, нормативне та метрологічне забезпечення системи захисту інформації в Україні. Випуск 1(16), 2009.
Основы теории цепей: Учеб. пособие для вузов /Г.В.Зевеке, П.А.Ионкин, А.В.Нетушил, С.В.Страхов. –5-е изд., перераб. –М.: Энергоатомиздат, 1989. -528с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.