Розрахунок енергетики Wi-Fi сигналу в залізничному вагоні
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2013.54.61-67Ключові слова:
Wi-fi, залізничний транспорт, вагони, енергетика, 3GАнотація
Доступ до мережі інтернет за допомогою мобільних мереж 3G, в порівнянні з іншими системами, має значно нижчу вартість реалізації, а також кращі показники швидкості, що робить його використання більш доцільним. Для організації бездротового доступу до мережі інтернет на залізничному транспорті доцільно використовувати Wi-Fi мережу, до маршрутизаторів якої і підключаються 3G модеми. У роботі проводиться розрахунок енергетики поля Wi-Fi в залізничному вагоні і вибір точок установки антен.Посилання
Литература
Модель 61-4440: вагон пассажирский купейный [Электронный ресурс] / ОАО «ТВЗ». — Режим доступа: http://tvz.ru/?action=61&n=1&model=61-4440/. — 15.12.2012.
О компании Интертелеком [Электронный ресурс] / ООО «Интертелеком». — Режим доступа: http:// http://www.intertelecom.ua/ru/aboutcompany/o-kompanii. — 05.08.2012.
Методические указания по выполнению лабораторной работы «Исследование радиорелейной системы Ericsson MINI-LINK E» по дисциплине «Наземные и космические системы связи» для студентов 5-го курса специальности 7.09070101 — «Радиотехника» / Сост. А.А. Савочкин. — Севастополь: Изд-во СевНТУ, 2010. — С.21 — 23.
References
Model' 61-4440: vagon passazhirskij kupejnyj [Jelektronnyj resurs] / OAO «TVZ». — Rezhim dostupa: http://tvz.ru/?action=61&n=1&model=61-4440/. — 15.12.2012.
O kompanii Intertelekom [Jelektronnyj resurs] / OOO «Intertelekom». — Rezhim dostupa: http:// http://www.intertelecom.ua/ru/aboutcompany/o-kompanii. — 05.08.2012.
Metodicheskie ukazanija po vypolneniju laboratornoj raboty «Issledovanie radiorelejnoj sistemy Ericsson MINI-LINK E» po discipline «Nazemnye i kosmicheskie sistemy svjazi» dlja studentov 5-go kursa special'nosti 7.09070101 — «Radiotehnika» / Edit. A.A. Savochkin. — Sevastopol': Izd-vo SevNTU, 2010. — P.21 — 23.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.