Вплив на характеристики частотно-вибіркових мікрохвильових пристроїв параметрів включення
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.49.129-135Ключові слова:
параметри включення, рандомізація, розрахункова модель, імітаційне моделювання, статистичний аналіз, застосування мікрохвильових пристроївАнотація
Характеристики мікрохвильових пристроїв залежать від параметрів включення, котрі в процесі проектування не враховуються, не зважаючи на існуючу тенденцію проектування на використання у різних умовах. Запропонований метод моделювання передбачає імітацію включення пристрою до трактів із довільними параметрами, що досягається завдяки рандомізації останніх, і дозволяє отримати характеристики пристроїв у складі різних трактів. Подальше статистичне оброблення отриманих результатів дає змогу визначити найбільш імовірні оцінки характеристик та прогнозувати їх можливі спотворення.
Посилання
Лебедь Б.М. Статистический анализ затухания ферритовых полосовых фильтров при произвольных нагрузках/ Б.М Лебедь. Г.А. Мирских, В.А. Лаврович // Электроника СВЧ. Серия – 1. 1982, выпуск 4 (340). С.16 – 18.
Фельдштейн А.Л. Синтез четырехполюсников и восьмилюсников на СВЧ / А.Л.Фельдштейн, Л. Р. Явич. – М. : Связь, 1971. – 388 с.
Кузьменко О.Н. Имитационное моделирование СВЧ устройств, включенных в несогласованные тракты. / О.Н. Кузьменко, Г.А. Мирских // 21-я Международная Крымская конференция «СВЧ-техника и телекоммуникационные технологии». Севастополь 12-16 сентября 2011 г.: материалы конф. В 2 т. - Т. 1. Севастополь: Вебер, 2011. ISBN 978-966-335-352-4.
Janusz A. Dobrowolski Microwave network design using scattering matrix. - Artech house, 2010.-269.-ISBN 13: 978-1-60807-129-6.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.