Оптимальний алгоритм спільного оцінювання яскравості й зсуву двох зображень
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.34.46-51Ключові слова:
цифрове оброблення зображень, оптимальний алгортим, байєсівський критерійАнотація
Синтезовано оптимальний алгоритм спільного оцінювання яскравості й зсуву двох зображень при наявності похибок позиціювання. На основі байєсівського критерію отримані вирішальні правила для оцінювання безперервного компонента – яскравості зображення й оцінки дискретних зсувів одного зображення щодо іншого.
Посилання
Агалiдi Ю.С., Лєвий С.В., Мачнєв О.М. Аналіз геометричних похибок синтезу зображень з окремих кадрів і методи їх мінімізації. Вісник НТУУ “КПІ” Приладобудування, 2005, №29.
Тихонов В.И., Харисов В.Н. Статистический анализ и синтез радиотехнических устройств и систем. –М.: Радио и связь, 1991. – 608с.
Аоки М. Оптимизация стохастических систем: –М.: Наука, 1971. – 424с.
Репин В.Г. Статистический синтез при априорной неопределенности и адаптация информационных систем. М.:Сов.радио, 1978.–320с.
Жук С.Я. Применение двухфункциональных решающих правил для оптимизации дискретных динамических систем случайной структуры // Известия АН СССР. Техническая кибернетика. 1990. №2. С.130-137.
Белоглазов Н.Н., Джанджгава Г.И., Чигин Г.П. Основы навигации по геофизическим полям. –М.:Наука, 1985. – 328с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.