Аналіз шляхів боротьби з артефактами при реєстрації пульсової хвилі фотоплетизмографічним методом
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2007.34.133-136Ключові слова:
пульсова хвиля, артефакти механічного та оптичного походженняАнотація
Розглянута завадостійкість фотоплетизмографічного методу, запропоновано засоби боротьби з артефактами механічного та оптичного походження.
Посилання
Терехова Л.Г. Практические вопросы сфигмографии.-Л.:Медицина, 1968.- 119 с.
Колесникова Т.А. Система діагностики захворювань серцево-судинної системи на основі моніторингу показників пульсової хвилі: Автореф.дис.канд.техн.наук: 05.11.17. К., 2004. 16 с.
Инструментальные методы исследования сердечно-сосудистой системы: Справочник / Под ред. Т.С. Виноградовой. М.: Медицина, 1986. - 230 с.
Волков В.Я., Гладков Ю.М., Завдский В.К., Іванов В.П. Повышение достоверности и точности пульсоксиметрии с помощью встроенной экспертной системы //Медицинская техника.- 1993.- №3.- С.14-19.
Гуревич М.И., Берштейн С.А. Основы гемодинамики. К.: Наукова Думка, 1979. 340 с.
Пат. 69832782 T2 Німеччина, МКИ A 61 В 5/02. Vorrichtung zur Pulswellenuntersuchung/Amano та ін.; Seiko Epson Corp.; Заявка 14.12.05; Публ. 21.09.06.
Кузьмич В.В., Жаров В.П. Основные принципы и особенности транскутанной «отражательной» оксиметрии // Медицинская техника.- 1993.- №3.- С.36-42.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.