Принципи проектування конструкцій радіоелектронних апаратів із оптимальними показниками якості
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.37.78-84Ключові слова:
конструювання радиоелектронної апаратури, радіоелектронна апаратура, оптимальне конструюванняАнотація
Розглянуті проблеми, що виникають під час проектування оптимальних конструкцій радіоелектронної апаратури, а також методи створення цільової функції пристрою, що забезпечать найвищі показники якості об’єкту проектування.Посилання
Половинкин А.И. Основы инженерного творчества: Учеб. пособие для студентов втузов. М.: Машиностроение, 1988. – 368 с.
Седов Л.И. Методы подобия и размерности в механике. М.: Наука, 1972. 440 с.
Денбиг К. Термодинамика стационарных необратимых процессов: Пер. с англ. М.: ИЛ, 1954. – 120 с.
Хоменюк В.В. Элементы теории многоцелевой оптимизации.М.:Наука,1983. 124с.
Токарев М.Ф., Талицкий Е.Н., Фролов В.А. Механические воздействия и защита радиоэлектронной аппаратуры: Учеб. пособие для вузов / Под ред. В.А. Фролова. М.: Радио и связь, 1984. – 224 с.
Бадалов А.Л., Михайлов А.С. Нормы на параметры электромагнитной совместимости РЭС: Справочник. М.: Радио и связь, 1990. – 272 с.
Прищепа М.М., Погребняк В.П. Мікроелектроніка. В 3 ч. Навч. посіб. / За ред. М.М. Прищепи. К.: Вища школа, 2004.
Рвачев В.Л. Теория R-функций и некоторые ее приложения. К.: Наукова думка,1982. 550 с.
Оптимальное схемотехническое проектирование в машиностроении: Учебное пособие / А.И. Петренко, В.В. Ладогубец, В.В. Чкалов. К., УМК ВО, 1989. 164 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.