Мікросмужковий фільтр на основі двовимірних неоднорідностей
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.46.111-115Ключові слова:
мікросмужковий фільтр, двовимірна неоднорідністьАнотація
Розглянуто реалізацію вузькосмугових мікросмужкових фільтрів на основі одновимірних та двовимірних неоднорідностей. Проаналізовано особливості імпедансних залежностей структур фільтрів. Показано, що двовимірні неоднорідності як відбивачі електромагнітних хвиль мають розширені смуги відбиття. Приведено амплітудно-частотні характеристики, розраховані згідно одновимірної моделі неоднорідної лінії передачі та тривимірної моделі всередовищі Microwave Studio. Показано, що дновимірна модель забезпечує прийнятні результати з суттєвим зменшенням обчислювальних ресурсів. В амплітудно-частотній характеристиці фільтра на основі двовимірних неоднорідностей значно розширена верхнєчастотна смуга подавленняПосилання
Петров А. С. Планарные фильтры СВЧ. Состояние разработок и концепции развития // Зарубежная радиоэлектроника. - 1997. - №6. - С . 40-51.
Hong Jia-Sheng, Lancaster M. J. Microstrip Filters for RF/Microwave Applications.- New York: Wiley. - 2001. - 488 p.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.