Прогноз поведінки перевантажених інформаційних радіосистем
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.21-24Ключові слова:
інформація, радіосистема, перевантаження інформаційних радіосистемАнотація
Розглянута та проаналізована робота перевантажених інформаційних радіосистем. Виконано дослідницький прогноз їх поведінки та визначенні умови виходу з режиму перевантаження.
Посилання
Shapiro G., Rogers М. Prospects for Simulation and Simulators of Dynamic Systems. – New York: Spartan, 1967.
Кузнецов Ю.М., Скляров P.А. Прогнозування розвитку технічних систем. – К. : TOB «ЗМОК» - ПП «ГНОЗИС», 2004.
Бичковський В.О. Нормативний прогноз поведінки системи в оточуючому середовищі // Вісник НТУУ «КПІ». Серія Радіотехніка. Радіоапаратобудування. –2007. – № 35. – с. 30-34.
Пак В.В.. Носенко Ю.Л. Высшая математика. – Донецк: Сталкер, 1997.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.