Малошумлячий ситезатор частоти діапазону 12 ГГц для приймач-передавача фазоманіпульованих сигналів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2008.36.80-84Ключові слова:
НВЧ генератор, синтезатор частот, бітова помилка, фазовий шумАнотація
Розроблено синтезатор частоти з низьким рівнем фазового шуму, придатний до автоматизованих процесів виробництва вузлів на друкованих татах. Проведено аналіз ймовірності помилки для каналу передачі дата з S-PSK модуляцією, що використовує розроблений синтезатор частоти, як гетеродин перетворювачів частоти.
Посилання
Беллами Д.К. Цифровая телефония. – М. : Эко-Трендз, 2004. – 640с.
Tanygin V. A Practical Design of a Low Phase Noise Airborne X-band Frequency Synthesizer // Microwave Joumal. – 2006. – Vol. 49, no. 10, p. 92.
Best R.E. Phase locked loops design, simulation, and applications. – New York : McGraw Hill, 2003. – 42 p.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.