Умовна деконволюція в області трансформант Фур’є. Побудова матриці деградації образу
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2011.47.30-41Ключові слова:
реставрація образу, деградація образу, умовна деконволюція, перетворення Адамара, матричні оператори деградації образу, точність, швидкодіяАнотація
В роботі запропоновано символьний метод формування матриці деградації образу в області трансформант перетворення Адамара. Розроблено алгоритм формування коефіцієнтів при відліках імпульсної характеристики системи, яка спотворює вихідний образ для будь-якої кількості відліків імпульсної характеристики, а також алгоритм обчислення коефіцієнтів при добутках таких відліків. Отриманий алгоритм відрізняється простотою, символьні вирази дозволяють підвищити швидкодію формування матриць, використовуваних при реалізації алгоритму реставрації образу з адитивним шумом за методом умовної деконволюції. Символьні вирази дозволяють значно підвищити точність обчислення елементів матриць, враховуючи обмежену розрядність операнд.
Посилання
Jan Jiшн Инslicova filtrace, analŷza arestaurace signlщ / VUT v BRNĔ, 1997,438s.
Рибін О.І. Реставраврація образів методом умовної деконволюції в області просторових частот / О.І. Рибін, В.Ю. Корольов // Вісник Технічного університету Поділля.— 2000.— C. 145 — 147.
Рыбин А. И. Реставрация образов в частотной области методом взвешенной фильтрации / А.И. Рыбин, В.Ю. Королев // Радиоэлектроника — 2001.— №4.— С. 51 — 56 (Изв. вузов).
Ахмед Н. Ортогональные преобразования при обработке цифрових сигналов / Н.Ахмед, К.Р. Рао / Пер. с англ. / Под ред. И. Б. Фоменко. – М.: Связь, 1980. – 248 с.
Рибін О.І. Аналіз лінійних систем в області трансформант перетворення Уолша-Адамара / О.І. Рибін, А.П. Ткачук // Вісник НУТУ «КПІ». Сер. Радіотехніка. Радіоапаратобудування.— 2006.—№33.— С.14— 23.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.