Оцінка імовірності простою резервованих систем з технічним обслуговуванням
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2012.49.151-156Ключові слова:
надійність, відмовостійкі системи, технічне обслуговування, показники надійності, імовірність простоюАнотація
В даній роботі об'єктом розгляду є резервовані відмовостійкі радіоелектронні системи з технічним обслуговуванням без автоматичної заміни модулів, які вийшли з ладу. Для таких систем розроблено структурно-автоматні моделі, які дають змогу визначити показники надійності таких систем, а саме: функцію готовності та імовірність простою під час ремонту
Посилання
Волочій Б.Ю. Технологія моделювання алгоритмів поведінки інформаційних систем.-Львів: Вид-во Національного ун-ту “Львівська політехніка”, 2004, - 220 с.
ОСТ 4ГО.12.242-84. Апаратура радиоэлектронная. Методы расчета показателей надежности.
Надежность технических систем: Справочник / Ю.К. Беляев, В.А. Богатырьев, В.В Болотин и др.- М.: Радио и связь, 1985.- 608 с.
Панський Т. Розробка структурно-автоматних моделей радіоелектронних систем з мажоритарною структурою // Матеріали V Міжнародної конференції молодих вчених CSE-2011 «Комп`ютерні науки та інженерія», с. 250
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.