Властивості спареної гребінки з синфазним типом коливань
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.39.76-81Ключові слова:
спарена гребінка, дисперсійна характеристика, групове сповільнення, опір зв’язкуАнотація
Розроблена достатньо строга теорія спареної гребінки з синфазним типом коливань, проведений розрахунок характеристик хвиль у гребінці з використанням ПК.Посилання
Л. Бриллюэн, М. Пароди. Распространение волн в периодических структурах. ИЛ, М., 1959, 458 с.
В. С. Михалевский. Элементы теории сверхвысокочастотных замедляющих систем. Изд-во Ростовского ун-та. 1964, 191 с.
З. И. Тараненко, Я. К. Трохименко. Замедляющие системы. Киев. 1965, 308 с.
Р. А. Силин, В. П. Сазонов. Замедляющие системы. М., Сов. Радио, 1966, 632 с.
Р. А. Силин. Периодические волноводы. ФАЗИС. М., 2002, 438 с.
Ф. С. Русин, Г. Д. Богомолов. Колебательная система оротрона. В кн.: Электроника больших мощностей. Вып. 5, М., Наука, 1968, с 38 – 44.
В. П. Шестопалов, Л. Н. Литвиненко, С. А. Масалов, В. Г. Сологуб. Дифракция волн на решетках. Изд-во Харьковского ун-та, Харьков, 1973, 288 с.
В. П. Шестопалов. Дифракционная электроника. «Вища школа». Изд-во при Харьковском государственном ун-те, Харьков, 1976, 231 с.
Резонансное рассеяние волн. Т. 1. Дифракционные решетки/ Шестопалов В. П., Кириленко А. А., Масалов С. А., Сиренко Ю. К. – Киев, Наукова думка, 1986, 232 с.
В. И. Найденко, Ф. Ф. Дубровка. Аксиально-симметричные периодические структуры и резонаторы. Киев, Вища школа, 1985, 224 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.