Розв’язання задачі деконволюції за умовою оптимізації форми результуючої імпульсної характеристики
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2009.38.11-19Ключові слова:
деконволюція, перетворення Фур’є, фільтрація, шум, образАнотація
Запропонована методика переносу алгоритму реставрації по критерію форми результуючої імпульсної характеристики в область трансформант Фур'єПосилання
Jan J. Metody restaurace obrazu a jejich moznosti // Vybrane odborne a vedecke prace VUT v Brne. – Falculta electrotechnicka. – 1991.– s.7-72.
Рыбин А.И., Королёв В.Ю. Алгоритм условной деконволюции в частной области // Радиоэлектоника. – 2000.- №4. – с.51-55. (Изв. выш. учеб. заведений)
Рибін О., Корольов В. Реставрація образів методом умовної деконволюції в області просторових частот // Вісник Технічного ун-ту Поділля. – 2000. – №1. – с.145-147.
Гантмахер Ф.Р. Теория матриц. – М.: Наука – 1967
Абакумов В.Г., Сватош Й.A., Рибін О.І. Біомедичні сигнали (генезис, обробка, моніторинг) – Київ: Нора -Прінт, 2001 – 516с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.