Формування зонної діаграми фотонних та фононних кристалів
DOI:
https://doi.org/10.20535/RADAP.2015.63.119-126Ключові слова:
фотонний кристал, фононний кристал, зонна діаграма, вхідний імпедансАнотація
Досліджено зонні особливості вхідних імпедансних характеристик необмежених і обмежених фотонного та фононного кристалів (Ф(н)К). Взаємним порівнянням залежностей коефіцієнта відбиття обмежених Ф(н)К і активної складової вхідного імпедансу необмежених Ф(н)К проаналізовано формування зонної діаграми обмеженими Ф(н)К. В результаті аналізу залежності параме-трів заборонених зон обмежених Ф(н)К від кількості шарів проаналізовано степінь наближення параметрів зонної діаграми обмежених Ф(н)К до параметрів зонної діаграми необмежених Ф(н)К.Посилання
Joannopoulos. J. D., Johnson S. G., Winn J. N. and Meade R. D. (2008) Photonic Crystals: Molding the Flow of Light, Princeton and Oxford: Princeton University Press, 286 p.
Massaro A. ed. (2012) Photonic Crystals – Introduction, Applications and Theory, InTech Publisher, 356 p.
Olsson III R. H. and El-Kady I. (2009) Microfabricated phononic crystal devices and applications, Meas. Sci. Tech., Vol. 20, No. 1, pp. 012002.
Khelif A. and Adibi A., eds. (2015) Phononic Crystals: Fundamentals and Applications, N. Y., Springer, 268 р.
Markos P. and Soukoulis C. M. (2008) Wave Propagation From Electrons to Photonic Crystals and Left-Handed Materials. Princeton and Oxford: Princeton University Press, 352 p.
Nelin E. A. (2009) Impedance Characteristics of Crystal-like Structures. Tech. Phys., vol. 54, no. 7, pp. 953-957.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.